Profesjonalny fotograf ślubny Katowice

Profesjonalny fotograf ślubny

On nie lubi pozować do zdjęć. Ona, choć w białej sukni wygląda jak gwiazda, boi się, że wyjdzie niekorzystnie.
Rodzice liczą na piękną sesję ślubną i sto razy dopytują czy zdjęcia z wesela będą DRU-KO- WA- NE???
Ciotka, której imienia nikt nie pamięta, koniecznie chce mieć serię portretów z Młodymi. I to koniecznie przed kościołem!

W domu Panny Młodej gwar.
Czy makijaż nie spłynie?
Czy fryzura wytrzyma?
Dlaczego bukiet nie stoi w wodzie?

I nagle słyszę nerwowy pisk: gdzie jest ten fotograf??? Spokojnie… przecież jestem tu od samego początku… Gdy wokół Panny Młodej kręcą się siostry i przyjaciółki, ja łapię obiektywem ostatnie minki i uśmiechy przed wielkim TAK. Z daleka obserwuję, jak Pan Młody z Drużbą liczą czy wystarczy zimnej wódki. Kątem oka widzę, jak dzieciaki biegają wśród falban, tiuli i kwiatów. Tylko czekać aż coś spsocą. Mama Młodej roni łzę. Ojciec, widząc syna w garniturze, pęka z dumy, ale tylko ja wiem, jak bardzo stara się nie rozkleić.

Zbiorę aparatem te wszystkie ulotne chwile, potem ruszę przed ołtarz.
Będę obok, gdy Państwo Młodzi założą obrączki.
Po pięknej ceremonii wtopię się w roztańczony tłum gości weselnych.
Tak właśnie spędzam niemal każdy weekend.

Jestem Wojtek i jestem Waszym fotografem ślubnym.

Kilka słów o mnie

Fotografia pozwala mi się spełniać. Lubię wyzwania od Par Młodych, dzięki czemu mogę sprawdzać, na co mnie stać w pracy jako fotograf ślubny.

Od dziecka lubiłem spędzać czas nad pobliskim zalewem i za obiektywem aparatu uchwycić każdy niezwykły krajobraz, kolor nieba, czy wygląd plaży.

Już od 2011 roku biegam z aparatem na ślubach i weselach.
Wspinam się na szczyty, żeby na wymarzonym plenerze ślubnym pokazać, jak pięknie Panna Młoda wygląda na tle gór.
Chodzę po krzakach i zaroślach, żeby zza drzewa uwiecznić szczęście, radość i śmiechy rodziców z dziećmi na rodzinnej sesji plenerowej.
Jeżdżę w odległe i zachwycające miejsca poza granicami Polski, żeby Państwo Młodzi mogli połączyć sesję ślubną z miesiącem miodowym.

Dobry fotograf ślubny

Spośród wielu ofert fotografów weselnych jak wybrać tego, którego zdjęcia będą opowiadać historię ślubną Młodej Pary? Dobry fotograf ślubny Katowice przede wszystkim potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Dobrego fotografa na ślub cechuje:

  • Kreatywność, dzięki czemu otrzymacie niepowtarzalne zdjęcie, jako pamiątkę na lata z tego wyjątkowego dnia.
  • Doświadczenie, które zobaczycie po moich zdjęciach w portfolio.
  • Komunikatywność, bo to podstawa, żeby nawiązać dobrą współpracę i zrozumieć oczekiwania Pary Młodej.
  • Profesjonalizm, dzięki któremu będziecie mieć zapewnione warunki wybranej oferty danego fotografa w postaci umowy.
  • Opanowanie, bo fotografowanie podczas dnia ślubu i wesela wiąże się ze stresem i wieloma niespodziankami.
  • Pasja fotograficzna, bo można być doświadczonym fotografem ślubnym, ale tylko dla zarobku, co widać po jakości zdjęć ślubnych.

Fotograf na wesele i jego portfolio

Każdy fotograf w swoim portfolio chwali się swoimi najlepszymi zdjęciami i swoim warsztatem fotograficznym. Dlatego, żeby mieć pewność, że wasze zdjęcia ślubne będą wykonywane w takim stylu, na jakim Wam zależy, tak ważne jest zapoznanie się z portfolio fotografa weselnego. Dzięki tej artystycznej wizytówce zdołacie ustalić umiejętności techniczne do fotografowania reportażu ślubnego, czy sesji narzeczeńskiej.

W swojej fotografii skupiam się nie tylko na najważniejszych chwilach z dnia Waszego ślubu. To również okazja do pokazania prawdziwych emocji, historii miłosnych każdej zakochanej pary, ale również wspaniałej zabawy na sali weselnej. Przejdź do mojego portfolio fotografii ślubnej i przekonajcie się, że potrafię kreować interesujące kadry bogate w detale. W ten sposób otrzymacie niepowtarzalne zdjęcia ślubne.

Naturalna fotografia ślubna i reportaż ślubny

Fotografia ślubna potrafi być różnorodna. W swojej pracy najbardziej lubię naturalną fotografię ślubną. W ten sposób stawiam na spontaniczność i autentyczność. Nie ma tutaj miejsca tylko na pozowane zdjęcia. To tworzenie autentycznej historii z dnia ślubu w postaci zdjęć. Ta historia składa się na reportaż ślubny. Dla mnie to okazja na niesamowitą przygodę, żeby stać się na ten jeden dzień prawdziwym paparazzi. Dzięki czemu nie będziesz mnie dostrzegać, gdy wykonuję zdjęcia. Klienci mają dobrze się bawić, skupić na sobie, a ja mam za cel pokazać to zza obiektywu mojego aparatu.

To jak, porozmawiamy i zarezerwujemy w kalendarzu termin Waszego ślubu? 🙂
Zapraszam do kontaktu.