Sesja narzeczeńska — fotograf ślubny Śląsk

Data ślubu ustalona, sala zaklepana. Teraz zastanawiacie się, czy warto w kosztach organizacji ślubu uwzględnić sesję narzeczeńską na Śląsku? To niewielki koszt, który pozwoli uwiecznić Wam chwile przed zawarciem związku małżeńskiego. Fotografia ślubna to przede wszystkim artystyczne zdjęcia z sesji ślubnej oraz reportaż z dnia ślubu. Za to sesja narzeczeńska to okazja, żeby para młoda mogła pokazać siebie i swoją osobowość bez sztywnego stroju. Przejrzyj zdjęcia z mojego portfolio i przekonaj się, jaki wyjątkowy klimat można sfotografować podczas sesji zaręczynowej na Śląsku.

Na czym polega sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska pozwala zrobić takie zdjęcia, na których młoda para będzie w dowolnym ubiorze i miejscu. Na takich zdjęciach już nie będzie garnituru i sukni ślubnej, co pozwala na dozę większej kreatywności. Nie każda para młoda decyduje się na sesję narzeczeńską, a ma ona więcej plusów niż, tylko żeby mieć piękne zdjęcia w wybranym plenerze.

Czy warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Zatem dlaczego warto zdecydować się na sesję zdjęciową z okresu narzeczeństwa? Wykonanie takiej fotografii pozwala Wam:

  • Poznać lepiej swojego fotografa ślubnego Śląsk przed ślubem.
  • Możecie odpowiednio wcześniej poćwiczyć przed obiektywem, zanim będziecie pozować do sesji ślubnej.
  • Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie sprawdzą się na personalizowane zaproszenia albo jako prezent dla rodziców.
  • Sesja zaręczynowa Śląsk to też okazja do prezentacji Waszych fotografii na weselu lub dekoracji sali weselnej.

Decyzja należy do Was. Czas tak szybko mija i łatwo zapomnieć o wspaniałych chwilach. Zdjęcia z sesji zaręczynowej to cudowna pamiątka, żeby uwiecznić ten czas, kiedy jesteście jeszcze tylko we dwoje i Wasza miłość jest jeszcze czymś nowym i świeżym.

Przedślubna sesja — kiedy ją wykonać?

Kiedy wykonać sesję narzeczeńską? To trudne pytanie, ile przed ślubem powinna odbyć się taka sesja. Z punktu widzenia fotografa im wcześniej, tym lepiej. Dlaczego? Tak, żeby Wasz profesjonalny fotograf ślubny Katowice miał czas na obróbkę i przesłanie Wam zdjęć. Czas będzie miał szczególne znaczenie, jeżeli zdjęcia z sesji mają być wykorzystane do zaproszeń.

W przypadku dekoracji sali czasu jest trochę więcej. Jednak lepiej nie zostawiać wydruku zdjęć na ostatnią chwilę. Dzięki temu też będziecie mieć czas na wybór drukarni, która oferuje duże wydruki dobrej jakości.

Jaka jest cena sesji narzeczeńskiej Śląsk?

Cena sesji narzeczeńskiej Śląsk to nieduży koszt w porównaniu z pozostałymi kosztami związanymi z organizacją ślubu i wesela. Cena oczywiście zależy od doświadczenia fotografa oraz miejsca na sesję narzeczeńską. Jeżeli lokalizacja będzie wymagała dalekiego dojazdu i całodziennego zaangażowania dobrego fotografa, to cena będzie odpowiednio wyższa. Cena samej sesji waha się od 500 zł do nawet 1000 zł.

Jeżeli chcesz się zapoznać z konkretną ofertą, to skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń. 🙂 Pary młode, które zdecydują się na najbardziej ekskluzywny pakiet w mojej ofercie, mogą liczyć na sesję narzeczeńską w cenie pakietu.

Gdzie wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

Zdjęcia wykonane w trakcie sesji narzeczeńskiej możecie mieć w swoim albumie. Jednak możecie wykorzystać je również w inny sposób, choć oczywiście są wyjątkową pamiątką na lata. Fotografie mogą posłużyć:

  • jako wyjątkowe zaproszenia ślubne,
  • w ramach podziękowań dla rodziców za pomoc w organizacji wesela,
  • w dniu Waszego ślubu mogą wisieć na ścianie sali,
  • jako prezentacja na początku wesela, żeby pokazać gościom weselnym, jak się poznaliście,
  • w końcu fotografie mogą posłużyć, jako wystrój Waszego mieszkania lub domu.

Nawet jeśli nie macie pomysłu na sesję narzeczeńską Katowice lub w innym miejscu, to możecie liczyć na moje doświadczenie. Podpowiem, które miejsca są fotogeniczne i w jakim klimacie. Mnóstwo miejsc ma swój wyjątkowy urok i nie trzeba jechać nad morze czy wybrać sesję narzeczeńską w górach. Dobre zdjęcia można również zrobić w centrum Katowic, czy w rodzinnym mieście. Sesja narzeczeńska może odbyć się nawet na polu, nad pobliskim zalewem, czy w parku. Tu nie jest tak ważne miejsce, jak sfotografowanie wyjątkowych chwil razem i pokazania Waszej relacji.

Szukasz inspiracji? Sprawdź artykuł o 👉 miejskiej sesji zaręczynowej z Katowic i Funzeum.