Kiedy stanęliśmy przed wyborem fotografa, który wykona dla nas reportaż ślubny, ie zastanawialiśmy się długo przed wyborem Wojtka i Agnieszki. Ich zdjęcia kryją w sobie profesjonalizm, wielką pomysłowość, chwytają emocje. Dzięki tej męsko- damskiej ekipie mamy niesamowitą pamiątkę, którą z ogromną radością pokazujemy rodzinie i znajomym. Współpraca była czystą przyjemnością, która przebiegła w super atmosferze. Z całego serca będziemy polecać ten Duet wszystkim znajomym 🙂

fotografia kielce
Sylwia i Bartek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy

fotograf kielce
Aleksandra i Damian

Wojtek to godny polecenia fotograf, profesjonalista z głową pełną pomysłów! Współpraca układała się nam bardzo dobrze. W trakcie ceremonii i na weselu był wręcz niewidoczny a mimo to udało mu się uchwycić wszystkie ważne dla nas chwile. Podczas sesji nie brakowało mu świetnych pomysłów. O efekty można być spokojnym, zdjęcia są przepiękne, w pełni oddają nasze emocje tego dnia:-) Dziękujemy za fantastyczne fotografie, które pozostaną dla nas prawdziwą pamiątką na lata.

fotograf ślubny kielce
Anna i Andrzej

Szczerze polecamy Wojciech Woś Fotografia Ślubna! Wojtek umie dopasować się do oczekiwań, nie narzuca „swojej wizji”, nie przeszkadza, jest praktycznie niezauważalny. Dostaliśmy dokładnie to o co prosiliśmy. Zdjęcia są piękne! Wspaniała pamiątka dla nas i naszej córci. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.

fotografia ślubna kielce
Magdalena i Damian

Współpraca z Wojtkiem była dla nas czystą przyjemnością. Jego profesjonalizm przejawiał się na każdym kroku. Podczas uroczystości był bardzo dyskretny, a jednocześnie potrafił uchwycić wszystkie najpiękniejsze chwile tego dnia. Emanuje pozytywną energią i potrafi wprowadzić luźny nastrój podczas zdjęć co w połączeniu z jego umiejętnościami owocuje naturalnie pięknymi ujęciami. Widać, że kocha to co robi.

fotografia ślubna kielce
Małgorzata i Krzysztof

Jeszcze raz dziękujemy Wojtkowi za tak wspaniałą pamiątkę jaką jest Nasz album ślubny. Zdjęcia z uroczystości i przyjęcia są znakomite. Widać na nich emocje, radość, zabawę a przede wszystkim miłość. I to nie tylko Naszą 🙂 ale wszystkich gości weselnych.  A  plener ślubny? Magiczny, cudny, niezapomniany. To była świetna zabawa podczas której czuliśmy się jak gwiazdy!  A to wszystko dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy, przepełnionemu pasją – co widać na zdjęciach. Z czystym sumieniem polecamy Wojtka – fotografa z pasją! 100% satysfakcji 🙂

Marta i Paweł

Wojtek – miły i sympatyczny fotograf, pełen ciekawych pomysłów na zdjęcia, ale też otwarty na sugestie pary młodej. Wprowadza fajna atmosferę zarówno podczas przygotowań w domu, jak również podczas całego wesela. Super zdjęcia ślubne i świetne z sesji plenerowej. Polecamy i pozdrawiamy ciepło.

fotografia ślubna kielce
Dorota i Tomasz

Bardzo polecamy Wojtka!! Potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty , zdjęcia są magiczne. Wspanialy kontakt, bez problemu można sie porozumieć, bardzo sympatyczny człowiek, który doskonale zna sie na tym co robi! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy dlatego też polecam wszystkim którym zależy na pięknych fotografiach z różnych uroczystości.

fotograf kielce
Magdalena i Patryk

Wojciech Woś jest spokojnym, opanowanym, cierpliwym, wesołym fotografem z pasją dlatego też jego zdjęcia są pełne podziwu. Jego charakter i talent przekłada się na wykonywaną przez niego pracę. Cały efekt zawdzięczamy również skromnej, dokładnej, silnej Agnieszce. Obydwoje pracują dyskretnie, nie rzucając się w oczy a jednocześnie pokazując niezwykłe momenty. Dzięki Wam zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Najważniejszy jest dla nas fakt iż Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Z czystym sumieniem polecamy – warto!

Paulina i Krzysztof

Gorąco polecamy! Atmosfera na sesji jest luźna i wesoła, zdjęcia wyszły cudnie i polecam każdemu kto chce mieć na pamiątkę tak piękne ujęcia!

fotograf kielce
Katarzyna i Michał