Współpraca z Wojtkiem to sama przyjemność. Daje cenne wskazówki, ale nie narzuca swojej wizji. Zarówno podczas ślubu, jak i wesela był praktycznie niezauważalny. Nasz brak doświadczenia i lekkie zawstydzenie podczas pleneru ślubnego okazały się nie być przeszkodą, gdyż mogliśmy liczyć na spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm Wojtka. Bardzo pomógł również fakt, że Wojtek jest niezwykle otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi osobą. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, a tym, którzy szukają fotografa z pasją zdecydowanie możemy polecić Wojtka.

Klaudyna i Wojciech

Dzien slubu byl dla nas magiczna chwila. Chcielismy aby ten moment zostal uchwycony w kazdym szczegole. Dzieki Wojtkowi mamy piekny reportaz ktorym mozemy cieszyc sie razem z najblizszymi. Praca z Wojtkiem to czysta przyjemnosc. Sesja plenerowa subtelna i z zachowaniem intymnosci jednoczesnie w pelni profesjonalna i wykonana w bardzo milej atmosferze. Serdecznie dziekujemy za zdjecia i szczerze polecamy innym wspolprace z Wojciech Wos. Karolina i Krzysztof

Karolina i Krzysztof

„Naszą współpracę z Wojtkiem wspominamy fantastycznie! Wojtek jest bardzo kontaktowy i ma świetne pomysły. W czasie swojej pracy wprowadzał luźną atmosferę, co sprawiało, że w ogóle się nie krępowaliśmy. Podczas ceremonii i przyjęcia weselnego nie umknęła mu żadna ważna chwila. Sesja po ślubie również przebiegała w miłej atmosferze. Efekty pracy Wojtka zrobiły na nas oraz naszych gościach ogromne wrażenie i pozostają dla nas pamiątką, do której bardzo często wracamy. Gorąco polecamy! 🙂 „

Agnieszka i Tomasz

Wojtek to godny polecenia fotograf, profesjonalista z głową pełną pomysłów! Współpraca układała się nam bardzo dobrze. W trakcie ceremonii i na weselu był wręcz niewidoczny a mimo to udało mu się uchwycić wszystkie ważne dla nas chwile. Podczas sesji nie brakowało mu świetnych pomysłów. O efekty można być spokojnym, zdjęcia są przepiękne, w pełni oddają nasze emocje tego dnia:-) Dziękujemy za fantastyczne fotografie, które pozostaną dla nas prawdziwą pamiątką na lata.

fotograf ślubny kielce
Anna i Andrzej

Chcieliśmy Ci Wojtku bardzo podziękować , za cudowny fotoreportaż ślubny ! Kompletnie nie spodziewaliśmy się takich efektów, całe życie będąc przekonanym, że jesteśmy wyjątkowo niefotogeniczni Zdjęcia przede wszystkim oddają emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Dużo wzruszeń, przeplatanych z ogromnym szczęściem , to wszystko możemy odnaleźć w naszym wyjątkowym reportażu. Ogromnie dziękujemy, polecamy innym ! Agata i Jakub

Agata i Jakub

Jeszcze raz dziękujemy Wojtkowi za tak wspaniałą pamiątkę jaką jest Nasz album ślubny. Zdjęcia z uroczystości i przyjęcia są znakomite. Widać na nich emocje, radość, zabawę a przede wszystkim miłość. I to nie tylko Naszą 🙂 ale wszystkich gości weselnych.  A  plener ślubny? Magiczny, cudny, niezapomniany. To była świetna zabawa podczas której czuliśmy się jak gwiazdy!  A to wszystko dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy, przepełnionemu pasją – co widać na zdjęciach. Z czystym sumieniem polecamy Wojtka – fotografa z pasją! 100% satysfakcji 🙂

Marta i Paweł

Wojtek – miły i sympatyczny fotograf, pełen ciekawych pomysłów na zdjęcia, ale też otwarty na sugestie pary młodej. Wprowadza fajna atmosferę zarówno podczas przygotowań w domu, jak również podczas całego wesela. Super zdjęcia ślubne i świetne z sesji plenerowej. Polecamy i pozdrawiamy ciepło.

fotografia ślubna kielce
Dorota i Tomasz

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy i zachwyceni jej owocami. Sesja narzeczeńska była dniem spędzonym w wyborowym towarzystwie, pozwoliła nam oswoić się z obiektywem. Upewniliśmy się wtedy, że wybraliśmy najlepszego fotografa. W dniu ślubu Wojtek był dyskretny, profesjonalny i jak się później okazało pełen świetnych pomysłów na niebanalne ujęcia. Zdjęcia z przyjęcia weselnego są pełne życia i doskonale oddają radosną atmosferę tego dnia. Wszyscy goście weselni mają wspaniałą pamiątkę. Zwieńczeniem naszej współpracy był magiczny plener ślubny. Zdjęcia z pleneru są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Serdecznie polecamy usługi Wojtka!

Magdalena i Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy

fotograf kielce
Aleksandra i Damian

Gorąco polecamy! Atmosfera na sesji jest luźna i wesoła, zdjęcia wyszły cudnie i polecam każdemu kto chce mieć na pamiątkę tak piękne ujęcia!

fotograf kielce
Katarzyna i Michał

Wojciech Woś jest spokojnym, opanowanym, cierpliwym, wesołym fotografem z pasją dlatego też jego zdjęcia są pełne podziwu. Jego charakter i talent przekłada się na wykonywaną przez niego pracę. Wojtek pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy a jednocześnie pokazując niezwykłe momenty. Dzięki Tobie zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Najważniejszy jest dla nas fakt iż Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Z czystym sumieniem polecamy – warto!

Paulina i Krzysztof

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Wojtkiem. Bardzo dobry kontakt, kreatywność i profesjonalne podejście. Przez swoją sympatię, opanowanie i doświadczenie wprowadza dużo spokoju w tym emocjonalnym dniu. Uwiecznił wyjątkowe momenty w niezwykły sposób, będąc przy tym niemalże niezauważalny. Nie boi się wyzwań, co pokazał na naszym szalonym plenerze w Bieszczadach. Zdjęcia zachwyciły zarówno gości jak i nas. Dziękujemy za przepiękną pamiątkę na całe życie i bardzo serdecznie polecamy !

Magdalena i Tomasz

Planowanie ślubu i wesela to niebanalne zadanie?! i zawsze pojawia się pytanie kogo wybrać spośród wielu fotografów!!! W naszym przypadku wybór nie był łatwy gdyż nie mieszkamy w Polsce i wszystko trzeba było załatwić przez internet?. I właśnie tam znaleźliśmy Wojtka? który zadbał o to że niemal codziennie oglądamy nasz album ślubny!!! Zdjęcia są przepiękne oddają to co się naprawdę działo w naszym najważniejszym dniu w życiu❤️! Wojtek jest osobą bardzo kontaktową, spokojną, cierpliwą i kreatywną.jak to mówili nasi goście: zdjęcia na pewno będą super on był wszędzie niemal paparazzi?oczywiście w dobrym słowa znaczeniu!!! Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebowali fotografa na pewno będzie to Wojtek!!!! Nasi goście mieli rację? jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wszystko ! <3

Małgorzata i Maciej

Wojtka poznaliśmy na innym weselu i od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że to on udokumentuje nasz ślub. Oczywiście zgodził się i pokonał wiele kilometrów, żeby być z nami w tym ważnym dniu. Przed weselem mieliśmy sesję narzeczeńską o wschodzie słońca. Wymagało to od wszystkich dużego poświęcenia, ale efekt przerósł nasze oczekiwania. Na tej sesji Wojtek nauczył nas pracy z aparatem (oraz z chłodem poranka i wilgocią). W dniu ślubu był „niewidoczny”, a my i nasi goście czuliśmy się swobodnie. Wszystko wyszło naturalnie i elegancko. Podziwiamy ile pracy, zaangażowania i serca wkłada w każde ujęcie. Widać, że to osoba z pasją i dobrym warsztatem. Wszyscy, którzy widzieli nasze zdjęcia byli nimi oczarowani. Dla nas jest to piękna i oryginalna pamiątka na całe życie. Jeżeli będziemy brali ślub po raz drugi na pewno się z Wojtkiem skontaktujemy.

Ksenia i Jakub

Kiedy stanęliśmy przed wyborem fotografa, który wykona dla nas reportaż ślubny, ie zastanawialiśmy się długo przed wyborem Wojtka. Jego zdjęcia kryją w sobie profesjonalizm, wielką pomysłowość, chwytają emocje. Dzięki niemu mamy niesamowitą pamiątkę, którą z ogromną radością pokazujemy rodzinie i znajomym. Współpraca była czystą przyjemnością, która przebiegła w super atmosferze. Z całego serca będziemy polecać Wojtka wszystkim znajomym 🙂 Sylwia i Bartek.

fotografia kielce
Sylwia i Bartek

Współpraca z Wojtkiem była dla nas czystą przyjemnością. Jego profesjonalizm przejawiał się na każdym kroku. Podczas uroczystości był bardzo dyskretny, a jednocześnie potrafił uchwycić wszystkie najpiękniejsze chwile tego dnia. Emanuje pozytywną energią i potrafi wprowadzić luźny nastrój podczas zdjęć co w połączeniu z jego umiejętnościami owocuje naturalnie pięknymi ujęciami. Widać, że kocha to co robi.

fotografia ślubna kielce
Małgorzata i Krzysztof

Szczerze polecamy Wojciech Woś Fotografia Ślubna! Wojtek umie dopasować się do oczekiwań, nie narzuca „swojej wizji”, nie przeszkadza, jest praktycznie niezauważalny. Dostaliśmy dokładnie to o co prosiliśmy. Zdjęcia są piękne! Wspaniała pamiątka dla nas i naszej córci. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.

fotografia ślubna kielce
Magdalena i Damian

Bardzo polecamy Wojtka!! Potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty , zdjęcia są magiczne. Wspanialy kontakt, bez problemu można sie porozumieć, bardzo sympatyczny człowiek, który doskonale zna sie na tym co robi! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy dlatego też polecam wszystkim którym zależy na pięknych fotografiach z różnych uroczystości.

fotograf kielce
Magdalena i Patryk

Wszystkim tym, którzy poszukują fotografa na sesję narzeczeńską, ślub/wesele czy jakąkolwiek inną okazję szczerze i gorąco polecamy Wojtka. Współpraca z nim przebiegła bezproblemowo w miłej i sympatycznej atmosferze. Wojtek jest osobą pełną pomysłów, a przy tym bardzo cierpliwą, co jest ważne przy współpracy z nieprofesjonalnymi modelami 😉 Zdjęcia, które dla nas wykonał są spełnieniem naszych oczekiwań. Stały się pamiątką na całe życie z tak pięknego i ważnego dla nas dnia- dnia naszego ślubu.

Karolina i Piotr